Replacement Lifebook A514, A544, A357, A555, A564, AH564, AH544, E733, E734, E736, E743, E744, E746, E753, E754, E751, E756, S904, SH904, S935, S936, S937, S938, E544, E546, E547, E554, E556, E557 - 2080337
NEW, 4400 mAh, Li-Ion, 10.8V, 48Wh, 6 cells, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
Záruka 6 mesiacov
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Replacement |
| Model | Lifebook A514, A544, A357, A555, A564, AH564, AH544, E733, E734, E736, E743, E744, E746, E753, E754, E751, E756, S904, SH904, S935, S936, S937, S938, E544, E546, E547, E554, E556, E557 |
| Produktový kód | 2080337 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Kapacita | 2095 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Farba | Čierna |
| Napätie | 10.8V |
| Príkon | 48Wh |
| Počet článkov | 6 cells |
| Hmotnosť | 0,3 kg |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky