Lenovo for Lenovo ThinkPad x220, x220i, x230, x230i - 2080267
NEW, 7950 mAh, Li-Ion, 11.1V, 94Wh, 9 cells, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
Záruka 6 mesiacov
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Lenovo |
| Model | for Lenovo ThinkPad x220, x220i, x230, x230i |
| Produktový kód | 2080267 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Kapacita | 7950 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Farba | Čierna |
| Napätie | 11.1V |
| Príkon | 94Wh |
| Počet článkov | 9 cells |
| Hmotnosť | 0,3 kg |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!