Dell for Dell 9420, 9430 (PN: GHJC5) - 2080652
NEW, 4900 mAh, Li-Ion, 11.55V, 59Wh, 3 cells, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
Záruka 6 mesiacov
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Dell |
| Model | for Dell 9420, 9430 (PN: GHJC5) |
| Produktový kód | 2080652(GHJC5) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Kapacita | 4900 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Farba | Čierna |
| Napätie | 11.55V |
| Príkon | 59Wh |
| Počet článkov | 3 cells |
| Hmotnosť | 0,3 kg |
| Rozmery | 55 mm x 207 mm x 20 mm |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!