ASUS TUF Gaming A15 FA506NF (BB) - 15222992
AMD Ryzen 5 7535HS, 16GB DDR5, 512GB (M.2) SSD, NO ODD, 15,6", 1920 x 1080 (Full HD), Webcam, RTX 2050 4GB, Windows 11 Pro, HDMI 2.1, USB Type-C 3.2 Gen 2, Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB, SK-CZ keyboard, Silver, IPS, 144 Hz, 2020, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel a nabíjačku.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | ASUS |
| Model | TUF Gaming A15 FA506NF (BB) |
| Produktový kód | 15222992 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | AMD Ryzen 5 7535HS 3.3 GHz [Max. Turbo Frequency 4.55 GHz] |
| Rad procesora | AMD Ryzen |
| Pamäť RAM | 16GB DDR5 |
| Úložisko | 512GB (M.2) SSD |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 15,6" (39,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | Full HD (1920 x 1080) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | RTX 2050 4GB GDDR6 |
| Zvuková karta | Áno, vstavaná |
| Sieťová karta | Vstavaná Gigabit |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x HDMI 2.1 3 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB Type-C 3.2 Gen 2 |
| Podsvietená klávesnica | Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB |
| Touchpad | Áno |
| Jazyk klávesnice | SK-CZ klávesnica |
| Display Technology | IPS |
| Obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Vek produktu | 2020 |
| Hmotnosť | 2,3 kg |
| Rozmery | 360 mm x 256 mm x 24 mm |
| Poznámka | K notebookom dodávame napájací kábel (ktorý sa pripája k zdroju napájania) a nabíjací kábel (ktorý nabíja notebook), takže získate kompletný nabíjací set. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
HP ProBook x360 11 G5 EE (8GB) (Touchscreen) Blue
Intel® Pentium Silver N5030, 8GB LPDDR4 Onboard RAM, 256GB (M.2) SSD, 11,6" (29,4 cm), 1366 x 768, UHD 605, Windows 11 Pro OSLenovo ThinkPad T460s
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad T470s
Intel® i5-6300U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSIde o repasovaný výrobok
Ide o repasovaný produkt, ktorý absolvoval kompletnú renováciu vrátane dôkladného čistenia a testovania nášho odborného tímu. Každý výrobok prechádza viacstupňovým procesom renovácie, počas ktorého je technicky a esteticky obnovený.
Dobré pre Vás, dobré pre Zem
Repasované zariadenia ponúkajú ekologické a zároveň nákladovo efektívne riešenie, navyše s možnosťou úspory peňazí.
Preto si vyberte repasované produkty
Kúpou repasovaných zariadení prispievate k znižovaniu Vášho ekologického odtlačku tým, že podporujete obehové hospodárstvo. Veríme v udržateľný cyklus.
Zaručujeme kvalitu
Na repasované spotrebiče poskytujeme dvojročnú záruku. Všetky produkty sú pred odoslaním dôkladne kontrolované, aby sme zabezpečili najlepší možný užívateľský zážitok. Súčasťou našej ponuky je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo Vám umožňuje vyskúšať si ho bez rizika.