Apple Studio Display A2525 (EMC 4039) - 1442053
27", 5120 x 2880 (5K), Webcam, USB Type-C, Thunderbolt 3 port, 16:9, Silver, 5K Retina, 60 Hz, Boxed, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Apple |
| Model | Studio Display A2525 (EMC 4039) |
| Produktový kód | 1442053 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Uhlopriečka displeja | 27" (68,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 5120 x 2880 (5K) |
| Webkamera | Webcam |
| Jas | 600 Nits |
| Konektory | USB Type-C 3 x Thunderbolt 3 port |
| Pomer strán | 16:9 |
| Počet farieb | 1.07 billion colors |
| Displej | 5K Retina |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Boxed | Boxed |
| Hmotnosť | 7,7 kg |
| Rozmery | 623 mm x 207 mm x 583 mm |
| Poznámka | K monitorom dodávame dva káble: napájací kábel (na napájanie) a video kábel (na pripojenie monitora k počítaču / notebooku). |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
Ide o repasovaný výrobok
Ide o repasovaný produkt, ktorý absolvoval kompletnú renováciu vrátane dôkladného čistenia a testovania nášho odborného tímu. Každý výrobok prechádza viacstupňovým procesom renovácie, počas ktorého je technicky a esteticky obnovený.
Dobré pre Vás, dobré pre Zem
Repasované zariadenia ponúkajú ekologické a zároveň nákladovo efektívne riešenie, navyše s možnosťou úspory peňazí.
Preto si vyberte repasované produkty
Kúpou repasovaných zariadení prispievate k znižovaniu Vášho ekologického odtlačku tým, že podporujete obehové hospodárstvo. Veríme v udržateľný cyklus.
Zaručujeme kvalitu
Na repasované spotrebiče poskytujeme dvojročnú záruku. Všetky produkty sú pred odoslaním dôkladne kontrolované, aby sme zabezpečili najlepší možný užívateľský zážitok. Súčasťou našej ponuky je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo Vám umožňuje vyskúšať si ho bez rizika.