SPC Gear GK650K Omnis - 1380272
NumPad, RGB Backlight, USB 2.0, SK-CZ keyboard, NEW, Black, Wired, Yes, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | SPC Gear |
| Model | GK650K Omnis |
| Produktový kód | 1380272 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Numerická klávesnica | Numerická klávesnica |
| Podsvietená klávesnica | RGB Backlight |
| Konektory | USB 2.0 |
| Jazyk klávesnice | SK-CZ klávesnica |
| Farba | Čierna |
| Pripojenie | Drôtová |
| Multimediálne tlačidlá | Áno |
| Hmotnosť | 0,2 kg |
| Rozmery | 453 mm x 210 mm x 45 mm |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!