HP Envy Recline 27 (k360nz) - 2130058
i7-4790T, 8GB DDR3, 240GB SSD, 27", 1920 x 1080 (Full HD), GT 830M 2GB, Bronze, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | HP |
| Model | Envy Recline 27 (k360nz) |
| Produktový kód | 2130058 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Bronze: Repasovaný produkt za zníženú cenu s viditeľnými známkami použitia a v dokonalom technickom stave. Ak je prioritou cena, vyberte si z ponuky produktov s označením Bronze. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Core™ i7-4790T 2.70 GHz [Max. Turbo Frequency 3.90 GHz] |
| Generácia procesorov | 4. Generácia |
| Pamäť RAM | 8GB DDR3 |
| Úložisko | 240GB SSD |
| Uhlopriečka displeja | 27" (68,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | Full HD (1920 x 1080) |
| Grafická karta | Nvidia GeForce GT 830M 2GB |
| Poznámka | K All-in-One (AIO) zariadeniam dodávame aj napájací kábel. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
HP EliteOne 800 G4 AIO No Touch
Intel® i5-8500, 16GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 23,8", 1920 x 1080 (Full HD), UHD 630, Windows 11 Pro OSHP EliteOne 800 G4 AIO No Touch
Intel® i5-8500, 16GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 23,8", 1920 x 1080 (Full HD), UHD 630, Windows 11 Pro OSHP EliteOne 800 G5 AIO
Intel® i5-9500, 16GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 23,8", 1920 x 1080 (Full HD), UHD 630, Windows 11 Pro OSIde o repasovaný výrobok
Ide o repasovaný produkt, ktorý absolvoval kompletnú renováciu vrátane dôkladného čistenia a testovania nášho odborného tímu. Každý výrobok prechádza viacstupňovým procesom renovácie, počas ktorého je technicky a esteticky obnovený.
Dobré pre Vás, dobré pre Zem
Repasované zariadenia ponúkajú ekologické a zároveň nákladovo efektívne riešenie, navyše s možnosťou úspory peňazí.
Preto si vyberte repasované produkty
Kúpou repasovaných zariadení prispievate k znižovaniu Vášho ekologického odtlačku tým, že podporujete obehové hospodárstvo. Veríme v udržateľný cyklus.
Zaručujeme kvalitu
Na repasované spotrebiče poskytujeme dvojročnú záruku. Všetky produkty sú pred odoslaním dôkladne kontrolované, aby sme zabezpečili najlepší možný užívateľský zážitok. Súčasťou našej ponuky je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo Vám umožňuje vyskúšať si ho bez rizika.