Apple iMac 27" A2115 (2019) (EMC 3194) (Quality: Bazár) - 2130320
i5-8500, 8GB DDR4, 1TB SSD, NO ODD, 27", 5120 x 2880, Webcam, Radeon Pro RX 570 4GB, Windows 11 Pro, Bazár, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
1 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Apple |
| Model | iMac 27" A2115 (2019) (EMC 3194) (Quality: Bazár) |
| Produktový kód | 2130320 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Bazár - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Core™ i5-8500 3.00 GHz [Max. Turbo Frequency 4.10 GHz] |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 8. Generácia |
| Pamäť RAM | 8GB DDR4 |
| Úložisko | 1TB SSD |
| Optická mechanika | 1 x Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 27" (68,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | 5120 x 2880 (5K) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | AMD Radeon RX 570 4GB GDDR5 |
| Zvuková karta | Áno, vstavaná |
| Sieťová karta | Vstavaná Gigabit |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | 2 x USB Type-C with Thunderbolt 3 |
| Konektory externé | 4 x USB 3.0 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x RJ-45 |
| Čítačka pamäťových kariet | SDXC |
| Hmotnosť | 9,4 kg |
| Rozmery | 650 mm x 203 mm x 516 mm |
| Poznámka | K All-in-One (AIO) zariadeniam dodávame aj napájací kábel. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
Apple iMac 27" A1419 late 2012 (EMC 2546)
Intel® i5-3470S, 8GB DDR3 RAM, 500GB SSD, 27" (68,6 cm), 2560 x 1440 (2K), GT 650M Mac EditionApple iMac 27" A1419 late 2015 (EMC 2834)
Intel® i5-6500, 16GB DDR3 RAM, 500GB SSD, 27" (68,6 cm), 5120 x 2880, R9 M380, macOSApple iMac 27" A1419 late 2015 (EMC 2834)
Intel® i5-6500, 16GB DDR3 RAM, 500GB SSD, 27" (68,6 cm), 5120 x 2880, R9 M380, macOSIde o repasovaný výrobok
Ide o repasovaný produkt, ktorý absolvoval kompletnú renováciu vrátane dôkladného čistenia a testovania nášho odborného tímu. Každý výrobok prechádza viacstupňovým procesom renovácie, počas ktorého je technicky a esteticky obnovený.
Dobré pre Vás, dobré pre Zem
Repasované zariadenia ponúkajú ekologické a zároveň nákladovo efektívne riešenie, navyše s možnosťou úspory peňazí.
Preto si vyberte repasované produkty
Kúpou repasovaných zariadení prispievate k znižovaniu Vášho ekologického odtlačku tým, že podporujete obehové hospodárstvo. Veríme v udržateľný cyklus.
Zaručujeme kvalitu
Na repasované spotrebiče poskytujeme dvojročnú záruku. Všetky produkty sú pred odoslaním dôkladne kontrolované, aby sme zabezpečili najlepší možný užívateľský zážitok. Súčasťou našej ponuky je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo Vám umožňuje vyskúšať si ho bez rizika.