Trusted Brands 128GB m.2 NVMe, 2230 - 1850456
Gold, 128GB, M.2 NVMe, 500 MB/s, 2000 MB/s, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Trusted Brands |
| Model | 128GB m.2 NVMe, 2230 |
| Produktový kód | 1850456 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Gold: Repasovaný produkt v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska často na nerozoznanie od nových produktov. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Kapacita disku | 128GB |
| Rozhranie | M.2 NVMe |
| SSD Write Speed | 500 MB/s |
| SSD Read Speed | 2000 MB/s |
| Hmotnosť | 0,0 kg |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!