SK hynix SK hynix SC308 2,5" 256GB - 1850509
Gold, 2,5" SSD, 256GB, SATA III, 215 MB/s, 520 MB/s, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | SK hynix |
| Model | SK hynix SC308 2,5" 256GB |
| Produktový kód | 1850509 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Gold: Repasovaný produkt v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska často na nerozoznanie od nových produktov. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Formát | 2,5" SSD |
| Kapacita disku | 256GB |
| Rozhranie | SATA III |
| SSD Write Speed | 215 MB/s |
| SSD Read Speed | 520 MB/s |