Intel 256GB 2.5" PRO 5400s SERIES - 1850477
Gold, 256GB, SATA III, 500 MB/s, 550 MB/s, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Intel |
| Model | 256GB 2.5" PRO 5400s SERIES |
| Produktový kód | 1850477(941765-001) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Gold: Repasovaný produkt v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska často na nerozoznanie od nových produktov. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Kapacita disku | 256GB |
| Rozhranie | SATA III |
| SSD Write Speed | 500 MB/s |
| SSD Read Speed | 550 MB/s |
| Rozmery | 2280 mm |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!