Samsung Galaxy Z FLIP3 5G BOXED - 1410087
6,7", 2640 × 1080, 128 GB, Platinum, Qualcomm Snapdragon 888 1.8 Ghz, Cream, 8GB, Špecifikácia
Balík obsahuje nabíjací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Samsung |
| Model | Galaxy Z FLIP3 5G BOXED |
| Produktový kód | 1410087 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Platinum: Otestovaný produkt, ktorý je v bezchybnom technickom stave a vyzerá ako úplne nový. Bez škrabancov a chýb. Väčšinou ide o prebalené výstavné kusy, modely alebo o skladový prebytok. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Uhlopriečka displeja | 6,7" |
| Rozlíšenie displeja | 2640 × 1080 |
| Pamäť | 128 GB |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 888 1.8 Ghz |
| Phone Accessories | NO Adapter |
| Farba | Cream |
| RAM | 8GB |
| Hmotnosť | 0,2 kg |
| Rozmery | 72 mm x 166 mm x 7 mm |
| Poznámka | K telefónom a tabletom poskytujeme iba USB alebo iné nabíjacie káble. Nástenná nabíjačka (adaptér) nie je súčasťou balenia a je potrebné ju zakúpiť samostatne. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!