Nokia 7.1 Gloss Midnight Blue - 1410346 (repasovaný)
5,8", 1080 x 2280, Android, 32 GB, Bronze, Qualcomm SDM636 Snapdragon 636 (14 nm), 3GB, Špecifikácia
Balík obsahuje nabíjací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Nokia |
| Model | 7.1 Gloss Midnight Blue |
| Produktový kód | 1410346(TA 1095) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Bronze: Repasovaný produkt za zníženú cenu s viditeľnými známkami použitia a v dokonalom technickom stave. Ak je prioritou cena, vyberte si z ponuky produktov s označením Bronze. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Uhlopriečka displeja | 5,8" |
| Rozlíšenie displeja | 1080 x 2280 |
| Operačný systém | Android |
| Pamäť | 32 GB |
| Procesor | Qualcomm SDM636 Snapdragon 636 (14 nm) |
| RAM | 3GB |
| Hmotnosť | 0,2 kg |
| Rozmery | 71 mm x 8 mm x 159 mm |
| Poznámka | K telefónom a tabletom poskytujeme iba USB alebo iné nabíjacie káble. Nástenná nabíjačka (adaptér) nie je súčasťou balenia a je potrebné ju zakúpiť samostatne. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!