Huawei Huawei Y6 2018 - 1410301 (repasovaný)
5,7", 1440 x 720 , Android, 16 GB, Silver, Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425, 2GB, Špecifikácia
Balík obsahuje nabíjací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Huawei |
| Model | Huawei Y6 2018 |
| Produktový kód | 1410301(ATU-L21) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Uhlopriečka displeja | 5,7" |
| Rozlíšenie displeja | 1440 x 720 |
| Operačný systém | Android |
| Pamäť | 16 GB |
| Procesor | Qualcomm MSM8917 Snapdragon 425 |
| RAM | 2GB |
| Hmotnosť | 0,2 kg |
| Rozmery | 73 mm x 152 mm x 8 mm |
| Poznámka | K telefónom a tabletom poskytujeme iba USB alebo iné nabíjacie káble. Nástenná nabíjačka (adaptér) nie je súčasťou balenia a je potrebné ju zakúpiť samostatne. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!