Google Pixel 6 Black 128GB - 1410352 (repasovaný)
6,4", 1080 x 2340, Android, 128 GB, Silver, Black, OLED, 8GB, Špecifikácia
Balík obsahuje nabíjací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | |
| Model | Pixel 6 Black 128GB |
| Produktový kód | 1410352(GA02900-GB-R) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Uhlopriečka displeja | 6,4" |
| Rozlíšenie displeja | 1080 x 2340 |
| Operačný systém | Android |
| Pamäť | 128 GB |
| Farba | Čierna |
| Displej | OLED |
| RAM | 8GB |
| Chipset | Google Tensor (5 nm) |
| Hmotnosť | 0,2 kg |
| Rozmery | 75 mm x 158 mm x 9 mm |
| Poznámka | K telefónom a tabletom poskytujeme iba USB alebo iné nabíjacie káble. Nástenná nabíjačka (adaptér) nie je súčasťou balenia a je potrebné ju zakúpiť samostatne. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!