Whitenergy 65w 7,4 x 5,0mm, 18,5V - 1640379
Gold, Black, 7,4 x 5mm, 65W, 100-240V 1A 50-60 Hz, 18,5V / 3,5A, HP, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Whitenergy |
| Model | 65w 7,4 x 5,0mm, 18,5V |
| Produktový kód | 1640379(04561) |
| Dostupnosť | Posledný kus |
| Trieda | Gold: Repasovaný produkt v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska často na nerozoznanie od nových produktov. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Farba | Čierna |
| Konektor nabíjačky | 7,4 x 5mm |
| Maximálny výkon | 65W |
| Charger input | 100-240V 1A 50-60 Hz |
| Výkon a prúd | 18,5V / 3,5A |
| Kompatibilita | HP |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!