Acer Predator Orion 3000 PO3-630 - 1608010
MT, i7-11700, 16GB DDR4, 1TB (M.2) SSD, NO ODD, RTX 3070 LHR, Windows 11 Pro, HDMI, NEW, 11. Generation, Boxed, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Acer |
| Model | Predator Orion 3000 PO3-630 |
| Produktový kód | 1608010 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Core™ i7-11700 2.50 GHz 8/16 Core[Max. Turbo Frequency 4.90 GHz] |
| Rad procesora | Intel Core i7 |
| Generácia procesorov | 11. Generácia |
| Prevedenie skrinky | MT |
| Pamäť RAM | 16GB DDR4 |
| Úložisko | 1TB (M.2) SSD |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Grafická karta | NVIDIA GeForce RTX 3070 LHR |
| Zvuková karta | Áno, vstavaná |
| Sieťová karta | Vstavaná Gigabit |
| Operačný systém | Windows 11 Pro |
| Konektory externé | 2 x USB 2.0 3 x USB 3.0 3 x DisplayPort 1 x HDMI 5 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x RJ-45 2 x USB Type-C |
| Boxed | Boxed |
| Hmotnosť | 10,0 kg |
| Rozmery | 175 mm x 377 mm x 385 mm |
| Poznámka | K stolným počítačom (PC) dodávame aj napájací kábel. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!