HP EliteBook 2540p (Quality: Bazár, No Battery) - 15221691
i7-640M, 4GB DDR3, 80GB SSD, DVD-RW, 12,1", 1280 x 800, SK-CZ keyboard, Bazár, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel a nabíjačku.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
1 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | HP |
| Model | EliteBook 2540p (Quality: Bazár, No Battery) |
| Produktový kód | 15221691 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Bazár - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Core™ i7-640M 2.80 GHz [Max. Turbo Frequency 3.46 GHz] |
| Rad procesora | Intel Core i7 |
| Generácia procesorov | 1. Generácia |
| Pamäť RAM | 4GB DDR3 |
| Úložisko | 80GB SSD |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Uhlopriečka displeja | 12,1" (30,7 cm) |
| Rozlíšenie displeja | WXGA (1280 x 800) |
| Bluetooth | Áno |
| Webkamera | Nie |
| Operačný systém | pôvodný Windows 7 Professional COA štítok |
| Konektory externé | 1 x FireWire |
| Jazyk klávesnice | SK-CZ klávesnica |
| Batéria | bez batérie |
| Vek produktu | 2010 |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Poznámka | K notebookom dodávame napájací kábel (ktorý sa pripája k zdroju napájania) a nabíjací kábel (ktorý nabíja notebook), takže získate kompletný nabíjací set. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
HP EliteBook 840 G3 Metallic Rosegold
Intel® i5-6300U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSHP EliteBook 840 G3
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSHP EliteBook 840 G3
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14" (35,5 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSIde o repasovaný výrobok
Ide o repasovaný produkt, ktorý absolvoval kompletnú renováciu vrátane dôkladného čistenia a testovania nášho odborného tímu. Každý výrobok prechádza viacstupňovým procesom renovácie, počas ktorého je technicky a esteticky obnovený.
Dobré pre Vás, dobré pre Zem
Repasované zariadenia ponúkajú ekologické a zároveň nákladovo efektívne riešenie, navyše s možnosťou úspory peňazí.
Preto si vyberte repasované produkty
Kúpou repasovaných zariadení prispievate k znižovaniu Vášho ekologického odtlačku tým, že podporujete obehové hospodárstvo. Veríme v udržateľný cyklus.
Zaručujeme kvalitu
Na repasované spotrebiče poskytujeme dvojročnú záruku. Všetky produkty sú pred odoslaním dôkladne kontrolované, aby sme zabezpečili najlepší možný užívateľský zážitok. Súčasťou našej ponuky je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo Vám umožňuje vyskúšať si ho bez rizika.