Lenovo Chromebook Tablet 10e "furbify Chrome School Bundle" - 15213032
MT8183, 32GB (eMMC) SSD, 10,1", 1920 x 1200, Webcam, ARM Mali-G72 MP3, Chrome OS, USB Type-C, NEW, IPS, 4GB, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel a nabíjačku.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Lenovo |
| Model | Chromebook Tablet 10e "furbify Chrome School Bundle" |
| Produktový kód | 15213032(82AM0005MT) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | MT8183 2.00 GHz |
| Úložisko | 32GB (eMMC) SSD |
| Uhlopriečka displeja | 10,1" (25,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | WUXGA (1920 x 1200) |
| Wi-Fi | Áno |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | ARM Mali-G72 MP3 |
| Operačný systém | Chrome OS |
| Konektory | 1 x USB Type-C |
| Display Technology | IPS |
| RAM | 4GB |
| Hmotnosť | 0,5 kg |
| Rozmery | 252 mm x 20 mm x 166 mm |
| Poznámka | K notebookom dodávame napájací kábel (ktorý sa pripája k zdroju napájania) a nabíjací kábel (ktorý nabíja notebook), takže získate kompletný nabíjací set. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
Lenovo ThinkPad T460s
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad T470s
Intel® i5-6300U, 8GB DDR4 RAM, 256GB (M.2) SSD, 14,1" (35,8 cm), 1920 x 1080 (Full HD), HD 520, Windows OS