Marvo WM106W BK, 1600 dpi, wireless, black - 1460184
NEW, Black, Wireless, 6, 1600, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Marvo |
| Model | WM106W BK, 1600 dpi, wireless, black |
| Produktový kód | 1460184 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Farba | Čierna |
| Pripojenie | Bezdrôtová |
| Tlačidlá | 6 |
| DPI | 1600 |
| Hmotnosť | 0,1 kg |
| Rozmery | 60 mm x 105 mm x 37 mm |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!