Marvo H8618 - 2280030
NEW, White, 2 m, 30 Ohm, USB Type-A, 50mm Ø, 20Hz-20.000Hz, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Marvo |
| Model | H8618 |
| Produktový kód | 2280030 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Farba | Biela |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Impedance | 30 Ohm |
| Connection type | USB Type-A |
| Speaker size | 50mm Ø |
| Speaker frequency range | 20Hz-20.000Hz |
| Speaker sensitivity | 114dB |
| Microphone frequency range | 100Hz-10.000Hz |
| Hmotnosť | 0,3 kg |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!