Jabra Evolve 30 II Stereo - 2280024
NEW, Black, 1,2 m, 32 Ohm, 3.5 mm Jack, 150Hz~7kHz, @ Output S.P.L -10dB, On-ear headband, Handsfree Module, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Jabra |
| Model | Evolve 30 II Stereo |
| Produktový kód | 2280024(14401-21) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Farba | Čierna |
| Dĺžka kábla | 1,2 m |
| Impedance | 32 Ohm |
| Connection type | 3.5 mm Jack |
| Speaker size | 28mm Ø |
| Speaker frequency range | 150Hz~7kHz, @ Output S.P.L -10dB |
| Speaker sensitivity | 93.6dB |
| Design | On-ear headband, Handsfree Module |
| Microphone frequency range | 100Hz-10.000Hz |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!