C-Tech HDMI 2.0, 4K@60Hz, 2m - 1070040
NEW, HDMI Male, 2 m, HDMI 2.0, Cable, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | C-Tech |
| Model | HDMI 2.0, 4K@60Hz, 2m |
| Produktový kód | 1070040 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Typ pripojenia | HDMI Male |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Version | HDMI 2.0 |
| Typ | Cable |
| Hmotnosť | 0,2 kg |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!