HP Color LaserJet CM1312nfi Multifunction Printer (No toner) - 1660065
Ø toner, 160 MB, 8 pages / min. Color, 12 pages / min. Mono, Duplex, Laser, Colour, LAN, USB-B, 25,5 s Mono, 31,5 s Color, Bronze, Print, Copy, Fax, Scan, CMYK, Color flatbed and ADF, up to 1200dpi, 216 × 297 mm, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | HP |
| Model | Color LaserJet CM1312nfi Multifunction Printer (No toner) |
| Produktový kód | 1660065(CC431A) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Bronze: Repasovaný produkt za zníženú cenu s viditeľnými známkami použitia a v dokonalom technickom stave. Ak je prioritou cena, vyberte si z ponuky produktov s označením Bronze. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Čítačka pamäťových kariet | XD, MS, SD, CF |
| Aktuálna kapacita tonera | bez tonera |
| Pamäť | 160 MB |
| Rýchlosť tlače | 8 pages / min. Color 12 pages / min. Mono |
| Duplex | Áno |
| Zásobník 1 | 150 letter |
| Rozlíšenie tlačiarne | 600 x 600 dpi |
| Technológia tlače | Laserová |
| Farba tlače | farebná |
| Pripojiteľné rozhranie | 1 x LAN (RJ-45 port) 1 x USB-B |
| Maximálne mesačné zaťaženie | 30 000 pages |
| Doba tlače prvej strany | 25,5 s Mono 31,5 s Color |
| Functions | Print, Copy, Fax, Scan |
| Ink Cartridge Configuration | 4 x individual toner cartridges (Cyan, Magenta, Yellow, Black) |
| Scanner Type | Color flatbed and ADF |
| Scanning Resolution | up to 1200dpi |
| Scan Size | 216 × 297 mm |
| Hmotnosť | 24,7 kg |
| Rozmery | 497 mm x 490 mm x 485 mm |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!