Zebra ET50NT + Scanner Zebra ET5X SE4750 Expansion Back + ET5X Battery PowerPack 3400mAh - 1900053
Atom Z3795, 4GB DDR3, 10,1", 1920 x 1200, Webcam, Win 10 Enterprise, Silver, Touchscreen, Špecifikácia
Balík obsahuje nabíjací kábel.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Zebra |
| Model | ET50NT + Scanner Zebra ET5X SE4750 Expansion Back + ET5X Battery PowerPack 3400mAh |
| Produktový kód | 1900053(ET50NT-W23E-US15) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Atom™ Z3795 1.60 GHz |
| Pamäť RAM | 4GB DDR3 |
| Uhlopriečka displeja | 10,1" (25,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja | WUXGA (1920 x 1200) |
| Bluetooth | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| Webkamera | Webcam |
| Operačný systém | Win 10 Enterprise |
| Konektory externé | 1 x USB 2.0 1 x Audio Jacks (3,5 mm) 1 x microUSB Charging Only |
| Čítačka pamäťových kariet | Micro SD |
| Dotyková obrazovka | Dotyková obrazovka |
| Hmotnosť | 0,8 kg |
| Rozmery | 269 mm x 181 mm x 12 mm |
| Poznámka | K telefónom a tabletom poskytujeme iba USB alebo iné nabíjacie káble. Nástenná nabíjačka (adaptér) nie je súčasťou balenia a je potrebné ju zakúpiť samostatne. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!