HP Z800 Workstation - 16011553
CMT, Xeon X5660, 12GB DDR3, 500GB SSD, DVD-RW, Quadro FX 3800 1GB, Bronze, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel.
Windows a softvér:
Vyberte si príslušenstvo:
Môžeme doručiť do: 28.04.2026
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | HP |
| Model | Z800 Workstation |
| Produktový kód | 16011553 |
| Dostupnosť | Posledný kus |
| Trieda | Bronze: Repasovaný produkt za zníženú cenu s viditeľnými známkami použitia a v dokonalom technickom stave. Ak je prioritou cena, vyberte si z ponuky produktov s označením Bronze. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | 2 x Intel® Xeon® X5660 2.80 GHz [Max. Turbo Frequency 3.20 GHz] |
| Rad procesora | Intel Xeon |
| Prevedenie skrinky | CMT |
| Pamäť RAM | 12GB DDR3 |
| Úložisko | 500GB SSD |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Grafická karta | NVIDIA Quadro FX 3800 (1GB, 256-bit) |
| Operačný systém | Windows 10 Professional |
| Konektory externé | 9 x USB 2.0 1 x DVI-D 2 x DisplayPort 2 x PS/2 5 x Audio Jacks (3,5 mm) 2 x RJ-45 1 x Serial (RS-232) port 1 x FireWire (IEEE 1394) |
| Hmotnosť | 21,0 kg |
| Rozmery | 175 mm x 80 mm x 207 mm |
| Poznámka | K stolným počítačom (PC) dodávame aj napájací kábel. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
Ide o repasovaný výrobok
Ide o repasovaný produkt, ktorý absolvoval kompletnú renováciu vrátane dôkladného čistenia a testovania nášho odborného tímu. Každý výrobok prechádza viacstupňovým procesom renovácie, počas ktorého je technicky a esteticky obnovený.
Dobré pre Vás, dobré pre Zem
Repasované zariadenia ponúkajú ekologické a zároveň nákladovo efektívne riešenie, navyše s možnosťou úspory peňazí.
Preto si vyberte repasované produkty
Kúpou repasovaných zariadení prispievate k znižovaniu Vášho ekologického odtlačku tým, že podporujete obehové hospodárstvo. Veríme v udržateľný cyklus.
Zaručujeme kvalitu
Na repasované spotrebiče poskytujeme dvojročnú záruku. Všetky produkty sú pred odoslaním dôkladne kontrolované, aby sme zabezpečili najlepší možný užívateľský zážitok. Súčasťou našej ponuky je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo Vám umožňuje vyskúšať si ho bez rizika.