Seagate 750GB SAS - 1330093
Gold, 3,5", 750GB, 7200 rpm, SATA II, Špecifikácia
Môžeme doručiť do: 26.05.2026
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Seagate |
| Model | 750GB SAS |
| Produktový kód | 1330093(9BL148-090) |
| Dostupnosť | Posledný kus |
| Trieda | Gold: Repasovaný produkt v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska často na nerozoznanie od nových produktov. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Formát | 3,5" |
| Kapacita disku | 750GB |
| Veľkosť medzipamäte (Cache) | 32 MB |
| Rýchlosť otáčok | 7200 otáčok / min. |
| Rozhranie | SATA II |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
Seagate 1TB SAS
Gold, 3,5" Formát, 1TB Kapacita disku, 64 MB Veľkosť medzipamäte (Cache)
Trusted Brands 160GB
Gold, 3,5" Formát, 160GB Kapacita disku, 16 MB Veľkosť medzipamäte (Cache)