Seagate 500GB - 1330070
Gold, 3,5", 500GB, 7200 rpm, SATA III, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Seagate |
| Model | 500GB |
| Produktový kód | 1330070 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Gold: Repasovaný produkt v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska často na nerozoznanie od nových produktov. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Formát | 3,5" |
| Kapacita disku | 500GB |
| Veľkosť medzipamäte (Cache) | 16 MB |
| Rýchlosť otáčok | 7200 otáčok / min. |
| Rozhranie | SATA III |
| Hmotnosť | 0,4 kg |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
Seagate 750GB SAS
Gold, 3,5" Formát, 750GB Kapacita disku, 32 MB Veľkosť medzipamäte (Cache)Seagate 1TB SAS
Gold, 3,5" Formát, 1TB Kapacita disku, 64 MB Veľkosť medzipamäte (Cache)