Solid HP EliteBook Folio 9470, 9470m, 9480m - 2080024
NEW, 3500 mAh, Li-Ion, 14.8V, 52Wh, 3 cells, Špecifikácia
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
Záruka 6 mesiacov
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Solid |
| Model | HP EliteBook Folio 9470, 9470m, 9480m |
| Produktový kód | 2080024(687517-171, 687517-241, 687945-001, 696621-001, HSTNN-DB3Z, HSTNN-IB3Z, HSTNN-I10C, BT04, BT04XL, BA06, BA06XL, H4Q47AA, H4Q48AA, 687517-2C1, HSTNN-110C, CBP3384A) |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Kapacita | 3500 mAh |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Farba | Čierna |
| Napätie | 14.8V |
| Príkon | 52Wh |
| Počet článkov | 3 cells |
| Kompatibilita : HP Folio 9470, Folio 9470m, Folio 9480, Folio 9480m |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
Solid ProBook 4330s, 4535s series
Nové, 2095 mAh Kapacita, Li-Ion Typ batérie, 10.8V NapätieSolid for HP ProBook 6545b 6550b 6530b 6535b 6730b 6735b
Nové, 2095 mAh Kapacita, Li-Ion Typ batérie, Čierna Farba