Replacement for Microsoft Surface Pro 8 1983, 1982 (PN: DYNC01, 96BTA016H, 96BTA015H) - 2080799
NEW, 4400 mAh, Li-Po, 11.36V, 50Wh, Špecifikácia
Môžeme doručiť do: 01.04.2026
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
Záruka 6 mesiacov
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Replacement |
| Model | for Microsoft Surface Pro 8 1983, 1982 (PN: DYNC01, 96BTA016H, 96BTA015H) |
| Produktový kód | 2080799(DYNC01, 96BTA016H, 96BTA015H, LBMT026) |
| Dostupnosť | Posledný kus |
| Trieda | Nový: Úplne nový, nerozbalený produkt. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Kapacita | 4400 mAh |
| Typ batérie | Li-Po |
| Farba | Čierna |
| Napätie | 11.36V |
| Príkon | 50Wh |
| Hmotnosť | 0,3 kg |
| Rozmery | 53 mm x 204 mm x 20 mm |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky