Samsung SyncMaster S22A450DW - 1441573 #1
Samsung SyncMaster S22A450DW - 1441573 thumb #1
Bronze
%
Produktové fotografie sú len ilustračné
Samsung SyncMaster S22A450DW - 1441573
Vypredané
(2 hodnotenie)
22", 1680 x 1050, VGA (d-sub), DP, 16:10, Bronze, Black, Špecifikácia
Produkt je aktuálne nedostupný!
Posledná cena:
2 ročná záruka
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Vrátenie peňazí do 30 dní
<b>Udržateľný</b> produkt
Udržateľný produkt
Mária
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
Značka Samsung
Model SyncMaster S22A450DW
Produktový kód 1441573
Dostupnosť Vypredané
Uhlopriečka displeja 22" (55,8 cm)
Rozlíšenie displeja WSXGA+ (1680 x 1050)
Jas 250 cd/m2
Kontrast 1000 : 1
Uhol pohľadu 170° / 160°
Typ pripojenia 1 x DisplayPort
1 x VGA (d-sub)
Výškovo nastaviteľný Áno
Pivot (otočenie o 90°) Áno
Pomer strán 16:10
Počet farieb 16.7 milión farieb
Farba Čierna
Hmotnosť 5,5 kg
Rozmery 544 mm x 241 mm x 470 mm
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Expresné doručenie na adresu
Štandardné doručenie na adresu
GLS Preberací bod
Packeta preberací bod
Vyzdvihnutie v predajni (address)
Možnosti platby:
Platba kartou online(Visa, MasterCard, GPay)
Zadarmo
Bankový prevod(splatnosť)
Zadarmo
Na dobierku(hotovosť alebo karta)
PastPay odložená platba - 30 dní(len s IČ DPH)
Klarna(platba v 3 splátkach)
Recenzie (2)
5.0
Z 2 hodnotení.
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Hodnotenia produktovej rodiny Samsung SyncMaster S22A450DW od našich zákazníkov :
5 / 5
Objednaný produkt :
Samsung SyncMaster S22A450DW - 22" | 1680 x 1050 | VGA (d-sub) | DP | 16:10 | Silver | Black Dátum hodnotenia : 2022.11.24
Samsung SyncMaster S22A450DW hodnotenie Katarina #1
Samsung SyncMaster S22A450DW hodnotenie Katarina #2
5 / 5
„Balenie je na jednotku. Monitor prišiel v poriadku a vyzerá ako nový. Funkčne na výbornú.” - Michal
Objednaný produkt :
Samsung SyncMaster S22A450DW - 22" | 1680 x 1050 | VGA (d-sub) | DP | 16:10 | Bronze | Black Dátum hodnotenia : 2022.09.06