Lenovo ThinkPad USB-C Dock Gen 2 (Type 40AS) - 2060090
USB 2.0, LAN (RJ-45), HDMI, Display Port, USB Type-C, Kensington lock slot, USB 3.1 Gen 2, Silver, No AC Adapter, Špecifikácia
Môžeme doručiť do: 29.05.2026
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
2 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Lenovo |
| Model | ThinkPad USB-C Dock Gen 2 (Type 40AS) |
| Produktový kód | 2060090 |
| Dostupnosť | Skladom 10+ ks |
| Trieda | Silver: Repasovaný produkt s miernymi známkami použitia, v dokonalom technickom stave. Z estetického hľadiska podobný novým produktom. - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Konektory | 2 x USB 2.0 1 x LAN (RJ-45) 1 x HDMI 2 x Display Port 2 x USB Type-C Kensington lock slot 1 x Headphone Jack 3 x USB 3.1 Gen 2 |
| Nabíjačka | bez adaptéra |
| Vstupný výkon | 20V / 4.5A / 90W |
| Hmotnosť | 0,3 kg |
| Rozmery | 171 mm x 80 mm x 31 mm |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!