Toshiba Portege Z30-B (Quality: Bazár) - 1528074
i5-5200U, 8GB DDR3, 120GB SSD, NO ODD, 13,3", 1366 x 768, Webcam, HD 5500, HDMI, Bazár, Špecifikácia
Balík obsahuje napájací kábel a nabíjačku.
Doručenie už od 3,90 EUR aj na výdajné miesto.
1 ročná záruka
Vrátenie peňazí do 30 dní
Udržateľný produkt
Ak máte otázky ohľadom produktu, alebo chcete objednať cez telefón, zavolajte nám!
Špecifikácia
| Značka | Toshiba |
| Model | Portege Z30-B (Quality: Bazár) |
| Produktový kód | 1528074 |
| Dostupnosť | Vypredané |
| Trieda | Bazár - Recenzie a fotografie zákazníkov |
| Procesor | Intel® Core™ i5-5200U 2.20 GHz [Max. Turbo Frequency 2.70 GHz] |
| Rad procesora | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov | 4. Generácia |
| Pamäť RAM | 8GB DDR3 |
| Úložisko | 120GB SSD |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja | WXGA (1366 x 768) |
| Wi-Fi | Áno |
| Webkamera | Webcam |
| Grafická karta | Intel® HD Graphics 5500 |
| Zvuková karta | Áno, vstavaná |
| Sieťová karta | Vstavaná Gigabit |
| Operačný systém | Windows 10 Professional |
| Konektory externé | 3 x USB 3.0 1 x HDMI 1 x D-Sub (VGA) 1 x LAN (RJ-45) 1 x Audio Jacks (3,5 mm) |
| Čítačka pamäťových kariet | 1 x SD |
| Touchpad | Áno |
| Vek produktu | 2016 |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
| Rozmery | 314 mm x 226 mm x 18 mm |
| Poznámka | K notebookom dodávame napájací kábel (ktorý sa pripája k zdroju napájania) a nabíjací kábel (ktorý nabíja notebook), takže získate kompletný nabíjací set. |
Doprava a platba
Možnosti doručenia:
Možnosti platby:
Recenzie (0)
Kúpili ste si tento produkt?
Podeľte sa o svoje skúsenosti s ostatnými, poslať recenziu!
Podobné výrobky
Lenovo ThinkPad L470
Intel® i5-6200U, 16GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSLenovo ThinkPad L470
Intel® i5-6200U, 8GB DDR4 RAM, 240GB SSD, 14" (35,5 cm), 1366 x 768, HD 520, Windows OSMicrosoft Surface Laptop Gen 1 Platinum (8GB) (128GB) (Touchscreen)
Intel® i5-7300U, 8GB LPDDR3 Onboard RAM, 128GB (M.2) SSD, 13,5" (34,2 cm), 2256 x 1504, HD 620, Windows OSIde o repasovaný výrobok
Ide o repasovaný produkt, ktorý absolvoval kompletnú renováciu vrátane dôkladného čistenia a testovania nášho odborného tímu. Každý výrobok prechádza viacstupňovým procesom renovácie, počas ktorého je technicky a esteticky obnovený.
Dobré pre Vás, dobré pre Zem
Repasované zariadenia ponúkajú ekologické a zároveň nákladovo efektívne riešenie, navyše s možnosťou úspory peňazí.
Preto si vyberte repasované produkty
Kúpou repasovaných zariadení prispievate k znižovaniu Vášho ekologického odtlačku tým, že podporujete obehové hospodárstvo. Veríme v udržateľný cyklus.
Zaručujeme kvalitu
Na repasované spotrebiče poskytujeme dvojročnú záruku. Všetky produkty sú pred odoslaním dôkladne kontrolované, aby sme zabezpečili najlepší možný užívateľský zážitok. Súčasťou našej ponuky je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo Vám umožňuje vyskúšať si ho bez rizika.