Furbify hodnotenia zákazníkov


heureka

197 recenzií

Rýchlosť dodania Príjemný prístup predávajúceho
28.03.2020, 07:39

rýchlosť komunikácia presne popísaný produkt
23.03.2020, 11:16

prehľadný web rýchla expedícia kvalitné balenie
18.03.2020, 17:04


„Dobrý deň,vašu stranku som našla na googl.Sme velmi spokojný s počítačon u vas zakúpeným.Podla mna je zbytočné kupovat nový,drahý a o pol roka už zastaralý počítač ked u vás kupený repasovaný je plne funkčný a bez závad a dokonca ešte aj so zárukou.Odporučili sme vas aj znamej a sami planujeme kupiť u vas este dva počítace prípadne notebook. Dakujem a do Nového roku želam všetko dobré Trojanova”

– Martina

„S nákupom Pc som spokojný . Zatiaľ slúži ? bol som prekvapený rýchlim dodaním tovaru do 48h . Našiel som vás na Facebooku a skúsil som . Prekvapenie bola lacná cena. Som spokojný a určite využijem ešte nákup u vás asi monitora . ”

– Jozef

„Dobrý večer vám prajem - Kéty - rozhodol som sa na radu mojho príbuzného on si taktiež kupoval od vašej firmi a bol spokojný aj ja som taktiež spokojný počítač mi funguje bez problému ak by som dakedy mal ešte kupit si počítač pravdepodobne by som zas kupil od vašej firmi.Cenovo mi to vyhovovalo najlepšie a plus ešte tou zárukou le to asi najlepšia ponuka čo sa dá vyhladať na internete .To by bolo z huba asi všetko prajem Vám Kéty prijemný večer.”

– Imre

„Našiel som vás cez Google a rozhodol som sa nakúpiť u vás preto, lebo máte možnosť nákupu na splátky a dávate 2 ročnú záruku na repasovane PC. Odporúčam vás známym. ”

– Norbert

„Dobrý deň. Zakúpený počítač slúži svokrovcov veľmi dobre , zatiaľ nemali žiaden problém. Pre Vašu firmu sme sa rozhodli pre dobrú cenu , a aj vďaka online chatu kde boli zodpovedané všetky otázky čo som mal.Rýchle dodanie bolo tiež veľkým plusom. Našli sme Vás cez Google (ak sa nemýlim mali ste v tom čase reklamu). Tak to je asi všetko z mojej strany. Prajem Vám pekný zvyšok dňa a prajem Vám aj Vašej firme len to najlepšie.”

– Ľudovít

Napísať hodnotenie

Najlepšia cena/hodnota Najlepšia cena/hodnota Kvalita za rozumnú cenu!
Dvojročná záruka Dvojročná záruka Pre všetky naše repasované produkty
Záruka vrátenia peňazí Záruka vrátenia peňazí Vyskúšaj to na 30 dní!
Doručenie zdarma Doručenie zdarma Do 24 hodín!
Obľúbené: Monitor k počítaču Ku kamerovým systémom HDMI Monitor Použité laptopy Použíté gamer počítače Kompletné PC stolné PC úplná konfigurácia USB wifi ddr 4gb s webkamerou na splátky Zdroj S dotykovým displayom repasovaný notebook repasovaný počítač dokovacia stanica pre notebook